Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Daniel Kowalik spotkał się z Piotrem Wołoszem.

Trwa termomodernizacja sali gminastycznej przy ul. Przemysłowej

Starosta kutnowski wraz z wicestarostą spotkali się z wykonawcą i inspektorem nadzoru, aby omówić przebieg prac.

Wybrano nowego dyrektora ZSZ nr 2 w Kutnie

Komisja konkursowa wyłoniła nowego dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dra Antoniego Troczewskiego w Kutnie

Dożynki tuż tuż... omawiano szczegóły wydarzenia

Za nami spotkanie, na którym omawiano szczegóły zbliżających się Dożynek Powiatowo-Gminnych w Dąbrowicach. Dyskutowano na temat względów bezpieczeństwa, rozmieszczenia poszczególnych stoisk oraz uwzględnienia dróg komunikacyjnych.

Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Daniel Kowalik spotkał się z Piotrem Wołoszem.

W dniu 17 sierpnia 2021r. Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik wraz z Wicestarostą – Magdalena Kurpińską-Kotulską gościli delegację powiatu łaskiego w osobach: Starosty Łaskiego – Piotra Wołosza, Wicestarostę Powiatu Łaskiego – Teresy Wesołowskiej oraz dyrektora ds. edukacji – Karoliny Kanieckiej-Malinowskiej. Spotkanie odbyło się w placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Różany Zakątek” w Kutnie.
 
Niezmiernie cieszy nas możliwość wymiany informacji oraz dobrych praktyk z innymi samorządami województwa łódzkiego. Rzut oka z innej perspektywy daje nam inny, świeży pogląd na to jak zintensyfikować działalność na rzecz mieszkańców powiatu kutnowskiego – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.
 
Mieszkańcy placówki wraz z dyrektorem – Dorotą Ćwirko-Godycką przygotowali na te okoliczność słodki poczęstunek oraz drobne, własnoręcznie wykonane upominki.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-19 12:02przez:
Opublikowano:2021-08-19 12:37przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:289

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo