Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krośniewicach otrzyma windę

Sprzęt pozwoli na lepszy dostęp osobom niepełnosprawnym do budynku M-GOPS w Krośniewicach.

Powiat Kutnowski w 2021 roku wyraził gotowość realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Efektem przystąpienia do tego programu jest umowa zawarta w dniu 24 sierpnia 2021 roku pomiędzy Powiatem Kutnowskim, który reprezentują Pan Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski i Pani Magdalena Krupińka - Kotulska - Wicestarosta a Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych reprezentowanym przez Pana Władysława Skwarka-Pełnomocnika PFRON i Jarosława Madaja-Pełnomocnika PFRON.

Niniejsza umowa dotyczy realizacji zgłoszonego przez Gminę Krośniewice projektu pn. „Dostawa, zakup i montaż windy dla osób niepełnosprawnych z terenu gminy Krośniewice w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krośniewicach”.

Łączny koszt zadania wynosi 194.298,99 zł, w tym kwota dofinansowania ze środków PFRON - 68.004,64 zł.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-06 15:16przez:
Opublikowano:2021-09-06 15:16przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:940

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo