Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w Biznes Mikserach

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Daniel Kowalik spotkał się z Piotrem Wołoszem.

Trwa termomodernizacja sali gminastycznej przy ul. Przemysłowej

Starosta kutnowski wraz z wicestarostą spotkali się z wykonawcą i inspektorem nadzoru, aby omówić przebieg prac.

Grad strzał na stadionie w Kutnie. Młodzi łucznicy zaprezentowali swoje umiejętności

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie.

W minioną środę (22.09.2021r.) na boisku treningowym KS-u Kutno odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie. Organizatorem wydarzenia byli: Starostwo Powiatowe w Kutnie, Młodzieżowy Dom Kultury, Wojewódzka Federacja Związków Sportowych Łódź. Turniej odbył się pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Podziwiam ich determinację i zaangażowanie w każdy oddany strzał. Umiejętności tych młodych ludzi zrobiły na mnie ogromne wrażenie. – mówił po turnieju Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik – Należy im się podziw i szacunek za to jakie mają podejście do swojej pasji. Chciałbym z tego miejsca podziękować Panu Pawłowi Ślęzakowi, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie za udostępnienie obiektu.

Starostwo Powiatowe oprócz ufundowania nagród dla zwycięzców zapewniło także wsparcie techniczne całej imprezy – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego – Atmosfera była cudowna. Dzieciaki bez względu na warunki pogodowe z radością i skupieniem podchodzili do wykonania swojego zadania czyli do trafienia jak najbliżej środka tarczy.

Każdy z zawodników miał do oddania 6 strzałów w 21 seriach z odległości 40 metrów i 6 strzałów w 12 seriach z odległości 20 metrów. Po każdej serii zawodnicy zliczali swoje punkty, a wyniki były przekazywane do komisji sędziowskiej. Komisja zliczała te punkty i na ich podstawie decydowano o miejscach na podium.

 

Niebawem podamy oficjalne wyniki

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-23 12:39przez:
Opublikowano:2021-09-23 13:21przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:249

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo