Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Przebudowa i rozbudowa budynku kutnowskiego szpitala

Przebudowa i rozbudowa budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. z przeznaczeniem na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz części Bloku Operacyjnego wraz z kompletnym wyposażeniem.

Głównym założeniem przebudowy i rozbudowy budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z.o.o z przeznaczeniem na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz część Bloku Operacyjnego wraz z kompletnym wyposażeniem jest podwyższenie jakości usług medycznych, zwiększenie komfortu pacjenta oraz dostosowanie obiektów szpitala do wymogów, jakie nakładają obowiązujące w tym zakresie przepisy.

 

Realizacja niniejszej inwestycji wiąże się z bezpośrednim celem strategicznym projektu, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej specjalistycznej, tj.: zapewnienie każdemu potrzebującemu ze wskazań lekarskich pełnej opieki specjalistycznej zgodnej z najnowszymi osiągnięciami wiedzy medycznej i nowoczesnej technologii. Inwestycja przyniesie odczuwalne efekty społeczne dla mieszkańców regionu. Polepszenie stanu technicznego infrastruktury poprawi samopoczucie i komfort osób przebywających i pracujących w tej placówce.

 

Całkowita wartość zadania: 7 420 000,00 zł

Kwota dofinansowania: 7 420 000,00 zł

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-19 14:57przez:
Opublikowano:2021-11-19 08:37przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:494

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo