Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - „Poezja Malowana Kolorami” z funduszy powiatowych

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

„Poezja Malowana Kolorami” z funduszy powiatowych

W minioną środę (3.08.2022r.) na pl. Wolności miało miejsce spotkanie poetyckie z cyklu „Poezja Malowana Kolorami” organizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Kutnie. Swoją poetycką twórczość przedstawiała Elżbieta Płochocka. Na miejscu obecny był Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.
 
Dzisiejsze spotkanie to niezwykłe doświadczenie. Dzięki takim oddolnym inicjatywom rozwija się lokalna kultura. Jesteśmy zadowoleni, że jako Powiat Kutnowski, możemy pomóc naszym rodzimym artystom. Dzięki takim działaniom ich ekspresja i twórczość mogła trafiać do szerszego grona odbiorców – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.
 
„Poezja Malowana Kolorami” to inicjatywa kutnowskiego Związku dofinansowana w formie Małych Grantów przez Powiat Kutnowski.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-08-16 14:24przez:
Opublikowano:2022-08-04 15:04przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:181

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo