Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Samorząd Przyjazny Rodzinie

Powiat Kutnowski zawarł umowę z Województwem Łódzkim

Powiat Kutnowski zawarł umowę z Województwem Łódzkim na realizację zadania pn. „Z rodziną raźniej”, w ramach konkursu „Samorząd Przyjazny Rodzinie 2022”, finansowanego z budżetu Województwa Łódzkiego.
 
Przyznane środki w wysokości 73.670,00 zł Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie przeznacza na zaplanowane we wniosku konkursowym działania, m.in. na promocję i rozpowszechnianie idei rodzicielstwa zastępczego, a także szereg działań na rzecz wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej.
 
Ponadto, w ramach zadania Centrum przeprowadzi szkolenia dla kadry pracującej na rzecz pieczy zastępczej oraz szkolenia zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-20 08:45przez:
Opublikowano:2022-09-16 09:10przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:48

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo