Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - Ogłoszenie Łódzkiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczące kampanii szczepień lisów

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Ogłoszenie Łódzkiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczące kampanii szczepień lisów

Ogłoszenie Łódzkiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dotyczące kampanii szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w jesiennej akcji na terenie województwa łódzkiego. Objęte nią będą następujące powiaty: opoczyński, rawski, tomaszowski, skierniewicki, łowicki, kutnowski, łęczycki (z wyłączeniem gminy Świnice Warckie) oraz powiat zgierski w gminie Głowno w roku 2023.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-09-21 10:55przez:
Opublikowano:2023-09-21 10:55przez: Aleksandra Zielińska
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:492

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo