Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Wicestarosta spotkała się z Wiceministrem Sportu i Turystyki

Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska spotkała się z Panem Jackiem Osuchem, Wiceministrem Sportu i Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Podczas spotkania rozmawiano o dotychczasowych środkach rządowych przekazanych na rzecz rozwoju Ziemi Kutnowskiej, a także możliwości wsparcia kolejnych inwestycji lokalnych w ramach Programu "Sportowa Polska”.
 
- To było bardzo owocne spotkanie. Dziękuję Panu Ministrowi. Współpraca władzy centralnej i samorządu bez wątpienia przyniesie najlepsze efekty i zadowolenie mieszkańców powiatu kutnowskiego. Wsparcie merytoryczne oraz dostrzeżenie naszych potrzeb ma dla nas ogromne znaczenie – mówiła Magdalena Krupińska – Kotulska, Wicestarosta Kutnowski.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-29 09:21przez:
Opublikowano:2022-07-27 09:23przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:80

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo