Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Nowa pracownia biologiczna w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie!

Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski oraz Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska złożyli wizytę, by obejrzeć nowo wyremontowaną pracownię lekcyjną.
 
- Sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt, który z pewnością pomoże w nauce, jak i sprawi, że zajęcia będą ciekawsze – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.
 
- Bardzo się cieszę, że uczniowie będą się uczyć w nowoczesnej pracowni. Sala została odnowiona, zakupiono nowe wyposażenie oraz sprzęt. Nauka w takiej klasie z całą pewnością będzie przyjemniejsza i co najważniejsze bardziej efektywna. – mówi Magdalena Krupińska-Kotulska, Wicestarosta Kutnowski.
 
Pracownia powstała w ramach zadania: ,,Utworzenie ekopracowni w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie”.
 
Projekt został zrealizowany przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. ,,Nasze Ekologiczne Pracownie”.
 
Całkowita wartość projektu: 46.337,00 zł
 
Dotacja ze środków WFOŚiGW w Łodzi: 41.476,00 zł

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-08-16 14:37przez:
Opublikowano:2022-08-09 08:30przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:65

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo