Starostwo Powiatowe w Kutnie

ŁARR przeprowadził spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zorganizowała spotkanie dot. pomocy przedsiębiorcom.

W budynku Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyło się spotkanie organizowane przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego, na której prezentowano przedsiębiorcom różne możliwości wsparcia i rozwoju swojej działalności.
 
Podczas bezpłatnego spotkania lokalni przedsiębiorcy dowiedzieli się m.in. o ofertach dotacji, pożyczek, bonów rozwojowych, funduszy UE dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Izby Administracji Skarbowej w Łodzi, podzielili się swoją wiedzą na temat możliwości rozwoju i pomocy firmom.
 
Jako Starostwo Powiatowe zgodziliśmy się być częścią tej inicjatywy. Uważamy, że w tej ciężkiej sytuacji pandemicznej w jakiej znaleźli się przedsiębiorcy, potrzebna jest im pomoc – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik – Sam brałem udział w spotkaniu i prelegenci z Agencji Rozwoju Przemysłu, Urzędu Skarbowego i ZUS-u dzielili się z przedsiębiorcami cennymi poradami w zakresie wsparcia działalności gospodarczej – dodaje Daniel Kowalik.
 
Chcemy, aby nasz Powiat rozwijał się nie tylko pod względem rolniczym, ale także pod względem przedsiębiorczym. – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego – Im więcej osób zdecyduje się na założenie lub utrzymanie swojej działalności gospodarczej, tym nasz region będzie bardziej atrakcyjny na rynku pracy – dodaje Tomasz Walczewski.
 
Spotkanie ŁARR jest trzecim z serii 24 szkoleń przeprowadzanych na terenie województwa łódzkiego. Prelegenci odwiedzą także takie miejscowości jak: Sieradz, Zgierz, Łęczycę, Łask czy Radomsko.

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-04 12:55przez:
Opublikowano:2021-08-04 13:39przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:818

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.