Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Daniel Kowalik spotkał się z Piotrem Wołoszem.

W dniu 17 sierpnia 2021r. Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik wraz z Wicestarostą – Magdalena Kurpińską-Kotulską gościli delegację powiatu łaskiego w osobach: Starosty Łaskiego – Piotra Wołosza, Wicestarostę Powiatu Łaskiego – Teresy Wesołowskiej oraz dyrektora ds. edukacji – Karoliny Kanieckiej-Malinowskiej. Spotkanie odbyło się w placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Różany Zakątek” w Kutnie.
 
Niezmiernie cieszy nas możliwość wymiany informacji oraz dobrych praktyk z innymi samorządami województwa łódzkiego. Rzut oka z innej perspektywy daje nam inny, świeży pogląd na to jak zintensyfikować działalność na rzecz mieszkańców powiatu kutnowskiego – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.
 
Mieszkańcy placówki wraz z dyrektorem – Dorotą Ćwirko-Godycką przygotowali na te okoliczność słodki poczęstunek oraz drobne, własnoręcznie wykonane upominki.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-19 12:02przez:
Opublikowano:2021-08-19 12:37przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:2339

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo