Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w Biznes Mikserach

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

W BIZNESIE LICZĄ SIĘ KONTAKTY!!!


Biznes Mikser jest bezpłatnym eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje, podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

Gościem specjalnym, moderatorem  i prelegentem Biznes Mikserów będzie Grzegorz Turniak – „guru” networkignu w Polsce (uczestnik i moderator ponad 2000 tego typu spotkań w Polsce z 15 - letnim doświadczeniem), zanimował społeczności przedsiębiorców w 15 miastach w Polsce – jest założycielem Polskiej „gałęzi” największej światowej organizacji networkingowej (BNI). Autor i współautor kilkunastu publikacji, książek i artykułów o tym jak „robić biznes” mądrzej, ale nie ciężej. Jest także specjalistą z zakresu promocji marki osobistej na LinkedIn (został wybrany
jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego LinkedIn 2018 i 2019„). Podczas Biznes Mikserów prowadzi dla uczestników konsultacje z zakresu tworzenia „silnego” biznesowego kanału komunikacji z wykorzystaniem LinkedIn.

Terminy i miejsca Biznes Mikserów:
I. BIZNES MIKSER 7.10.2021 RADOMSKO
Hotel Porto ***

II. BIZNES MIKSER 13.10.2021 (środa) KUTNO – godzina 16-ta, wg załączonego Harmonogramu
Hotel Dwór Sójki ***, Sójki 1, koło Kutna.

III. BIZNES MIKSER 19.10.2021 SIERADZ
Hotel Na Półboru ***


IV. BIZNES MIKSER 21.10.2021 BEŁCHATÓW
Hotel Sport ***

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w wybranym Biznes Mikserze prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza
zgłoszeniowego na adres: ewa.choinska@lodzkie.pl


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie). Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze (załącznik)


Zgłoś się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona!


Na pytania w zakresie Biznes Mikserów odpowiedzą pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości: Katarzyna Grzybowska (42) 2919758 i Małgorzata Neuman (42) 6633460.

Więcej informacje nt. Biznes Mikserów:  https://biznes.lodzkie.pl/rekrutacja-na-biznes-miksery-startujemy/ oraz https://www.facebook.com/lodzkie4business/

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-12 13:03przez:
Opublikowano:2021-10-12 13:06przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:1831

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo