Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - Ważna informacja! Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Ważna informacja! Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach

Od niedzieli 1 maja na polskich drogach będzie odbywał się ruch pojazdów wojskowych. Związane jest to z wojskowymi ćwiczeniami Sił Zbrojnych RP.

Pojazdy te będą poruszać się po drogach w godzinach nocnych, jednak niektóre z nich mogą przemieszczać się w ciągu dnia, nawet w szczytowych godzinach natężenia ruchu.

Ważne!

Zwracamy się do państwa z apelem, aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk: ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych oraz danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych. Publikacja takich informacji może mieć negatywne konsekwencje dla systemu bezpieczeństwa i obronność Rzeczpospolitej Polskiej.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-04-29 15:35przez:
Opublikowano:2022-04-29 08:12przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:1194

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo