Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Aktualności

Artykuły

 • Ostrzeżenie!

  W związku z informacjami zgłoszonymi przez mieszkańców Powiatu Kutnowskiego dotyczącymi podszywania się pod pracowników Starostwa Powiatowego w Kutnie, Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w udostępnianiu informacji przez telefon. Nadmieniamy, iż pracownicy Wydziału nie korzystają z nr komórkowych w załatwieniu spraw oraz Starostwo Powiatowe nie prowadzi ewidencji źródeł ogrzewania zlokalizowanych w budynkach indywidualnych.
  Dostępne nr Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska:
  - 24 355 47 67
  - 24 355 47 60
  - 24 355 47 58
  - 24 355 47 53
  Czytaj Więcej o: Ostrzeżenie!
 • Bezpłatna Kolonoskopia

  Celem programu jest zwiększenie uczestnictwa mieszkańców regionu łódzkiego w badaniach profilaktycznych w zakresie wczesnego wykrywania raka jelita grubego, w szczególności osób zamieszkujących, pracujących lub uczących się na obszarach województwa nieobjętych lub w bardzo niskim stopniu objętych profilaktyką w ramach Programu Badań Przesiewowych raka jelita grubego. Takie obszary noszą nazwę tzw. „ białych plam”.

  Czytaj Więcej o: Bezpłatna Kolonoskopia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-10-02 08:09przez:
Opublikowano:2020-10-02 00:00przez: Tomasz Dębowski
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:50126

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo