Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Dożynki tuż tuż... omawiano szczegóły wydarzenia

Za nami spotkanie, na którym omawiano szczegóły zbliżających się Dożynek Powiatowo-Gminnych w Dąbrowicach. Dyskutowano na temat względów bezpieczeństwa, rozmieszczenia poszczególnych stoisk oraz uwzględnienia dróg komunikacyjnych.

ŁARR przeprowadził spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zorganizowała spotkanie dot. pomocy przedsiębiorcom.

Szczegóły modernizacji przejść dla pieszych w Żychlinie

Bedą to aktywne przejścia, które zwiększą bezpieczeństwo pieszych.

Obchody 1 sierpnia w Kutnie

1 sierpnia 2021r. o 17.00 w całym kraju rozbrzmiały syreny. Przy kwaterach żołnierzy po godzinie „W”, odegrano hymn państwowy.

"Różany Zakątek" oficjalnie otwarty.

Podczas uroczystości było wiele radości i wzruszeń.

„Różany Zakątek” przy ulicy Oporowskiej w Kutnie w uroczysty sposób otworzył drzwi dla gości. Była to okazja dla wychowanków placówki do zaprezentowania swoich talentów. W uroczystości uczestniczył Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik, Wicestarosta – Marek Jędrzejczak, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego – Jolanta Pietrusiak, Senator RP – Przemysław Błaszczyk, ks. proboszcz Jerzy Swędrowski, dyrektor PCPR Anna Antczak, dyrektor DPS Radosław Pawlak, a także sponsorzy przedsięwzięcia.
 
Ze swojej strony chciałbym serdecznie podziękować przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego za przyznanie środków i ogromną pomoc finansową w tym przedsięwzięciu, władzom województwa łódzkiego za wyrażenie zgody na uruchomienie tej jednostki oraz wszystkim zebranym tutaj sponsorom, którzy wspierają nasze dzieciaki każdego dnia – mówił podczas otwarcia Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski
 
Inwestycja powstała dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz wsparciu Starostwa Powiatowego w Kutnie i sponsorów.
 
„Różany Zakątek” to dom dla 14 dzieci, które będą w nim mieszkać, wychowywać się, rozwijać swoje zainteresowania, przygotowywać się do dorosłego życia. Jest to miejsce, w którym mają się czuć bezpiecznie, a przede wszystkim mogą liczyć na życzliwość i wsparcie dorosłych.
 
Podczas uroczystości wychowankowie placówki zaprezentowali swoje talenty oraz wręczyli uczestnikom wydarzenia upominki w podziękowaniu za wsparcie.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-06-23 09:18przez:
Opublikowano:2021-06-23 09:28przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:461

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo