Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza do udziału w Biznes Mikserach

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Starosta Powiatu Łaskiego z wizytą w Kutnie

Daniel Kowalik spotkał się z Piotrem Wołoszem.

Trwa termomodernizacja sali gminastycznej przy ul. Przemysłowej

Starosta kutnowski wraz z wicestarostą spotkali się z wykonawcą i inspektorem nadzoru, aby omówić przebieg prac.

Podziekowano za wsparcie podczas akcji Bezpieczny Powiat

Podziękowania otrzymali Komendanci KPP w Kutnie

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski oraz Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego w dniu dzisiejszym na ręce inspektora Dariusza Walichnowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie oraz mł.insp. Pawła Ciechanowskiego, Zastępcy Komendanta złożyli podziękowania za udział w piknikach „Bezpieczny Powiat”.
 
- Dziękuję serdecznie panu Dariuszowi za zaangażowanie i chęć włączenia się Kutnowskiej Policji w akcję promującą bezpieczeństwo podczas wakacji dla dzieci i młodzieży. To bardzo ważne, by mówić o zagrożeniach czyhających podczas wakacji – mówi Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.
 
- Dziękuję Panu Pawłowi, który jest zastępcą komendanta oraz dziękuję pani Edycie Machnik i Darii Olczyk oraz wszystkim funkcjonariuszom z Kutnowskiej Komendy Policji oraz z Komisariatu Policji w Krośniewicach za czynny udział w piknikach, uczenie dzieci i rozdawanie im odblaskowych gadżetów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-29 09:26przez:
Opublikowano:2022-07-28 09:29przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:47

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo