Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - Godzina "W" w regionie kutnowskim

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Godzina "W" w regionie kutnowskim

1 sierpnia 2022 r. o 17.00 w całym kraju rozbrzmiały syreny. Przy kwaterach żołnierzy po godzinie „W”, odegrano hymn państwowy.
Tego dnia Pamięć powstańców uczczono poprzez złożenie kwiatów przed pomnikiem żołnierzy na cmentarzu parafialnym w Kutnie.
 
Symboliczną wiązankę złożyła Jolanta Pietrusiak, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego oraz delegacje władz samorządowych, służb mundurowych, NSZZ „Solidarność”, partii politycznych, instytucji, organizacji i mieszkańców.
 
Dodatkowo na Placu Piłsudskiego przygotowana została specjalna diorama informująca o udziale kutnian w powstaniu oraz pokazująca wyposażenie i umundurowanie podczas powstania. Dioramę przygotowało Stowarzyszenie Historyczne „Pułk 37”.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-08-16 14:19przez:
Opublikowano:2022-08-02 14:58przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:191

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo