Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Starostwo Powiatowe w Kutnie - Droga powiatowa na ostatniej prostej

Informacje

Podziękowania za bohaterskie czyny

Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski razem z Komendantem Powiatowym Policji w Kutnie insp. Dariuszem Walichnowskim i przedstawicielami gmin podziękował osobom, które dokonały obywatelskich ujęć w ostatnim czasie na terenie powiatu kutnowskiego.

Otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie

W czwartek 8 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni biologicznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica Nr 1 w Kutnie. W wydarzeniu uczestniczył Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski.

Ważna inwestycja w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym

Modernizacja warta ponad 7 milionów złotych odmieni funkcjonowanie szpitala.

Starostowie podpisali deklarację powołania RPU

Rzecznik Praw Ucznia miałby się pojawić w każdej szkole powiatowej.

Droga powiatowa na ostatniej prostej

Na finalnym etapie jest modernizacja drogi nr 2133E st kolej. Strzelce Kujawskie – Strzelce – Oporów od km 3+420 do km 7+980”. Zakres robót obejmował: roboty przygotowawcze, prace bitumiczne wraz z pracami towarzyszącymi, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego.
 
Infrastruktura drogowa to jeden z naszych priorytetów. Zależy nam, aby mieszkańcy przemieszczali się po terenie powiatu, czy to prywatnymi samochodami czy transportem zbiorowym, w szybki, a zarazem bezpieczny sposób – mówi Starosta Kutnowski, Daniel Kowalik.
 
Jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania tej inwestycji. Staranność oraz czas w jaki zostały one zrobione cieszą, a jeszcze bardziej jestem zadowolona z korzyści jakie te modernizacje przyniosą mieszkańcom powiatu – dodaje Elżbieta Milczarska, Radna Rady Powiatu Kutnowskiego.
 
Czekamy jeszcze na rozpoczęcie inwestycji nr 2172E Nowe - Marynin - Zalesie - Opiesin - Kurza Jama - Grabów - Nagórki na odcinku od km 0+000 do km 2+828.
 
Dofinansowanie obu powyższych inwestycji pochodzi ze Środków Państwowego Funduszu Celowego – Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg i wynosi 1 248 380,00 zł. Całkowita wartość zadania to 3 090 928,25 zł

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-08-16 14:22przez:
Opublikowano:2022-08-03 15:02przez: Paweł Albiniak
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Kutnie
Odwiedziny:351

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo